DIN 7985 A4 M 6X65 H
Śruby z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
798546 65
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377294142
Waga netto na 100
1,500 kg
Numer pozycji
798546 65
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377294142
Waga netto na 100
1,500 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| Wysokość łba (k) | 4,6 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 7985 A4 M 6X65 H