DIN 7995 A2 4,5X90 Z
Śruby do drewna,łeb soczewk. stożk. z rowk. krzyż.
Numer pozycji
7995245 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377184177
Waga netto na 100
0,741 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
7995245 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377184177
Waga netto na 100
0,741 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 8,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 54 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,35 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 7995 A2 4,5X90 Z