DIN 7996 A2 6,0X75 Z
Śruby do drewna z łbem półkulist. z rowkiem krzyż.
Numer pozycji
7996260 75
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377185051
Waga netto na 100
1,352 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
7996260 75
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377185051
Waga netto na 100
1,352 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Panhead |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 45 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,2 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 7996 A2 6,0X75 Z