DIN 7997 A2 4,0X70 Z
Śruby do drewna z łbem stożk. płas. z rowk. krzyż.
Numer pozycji
7997240 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377185327
Waga netto na 100
0,485 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
7997240 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377185327
Waga netto na 100
0,485 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 42 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,2 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 7997 A2 4,0X70 Z