DIN 7997 A2 5,0X80 Z
Śruby do drewna z łbem stożk. płas. z rowk. krzyż.
Numer pozycji
7997250 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377185556
Waga netto na 100
0,894 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
7997250 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377185556
Waga netto na 100
0,894 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 9,2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Długość gwintu (b) | 48 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 7997 A2 5,0X80 Z