DIN 84 A2 M 3,5X25
Śruby z łbem walcowym, z rowkiem
Numer pozycji
0084235 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377008237
Waga netto na 100
0,198 kg
Numer pozycji
0084235 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377008237
Waga netto na 100
0,198 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 6 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,4 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 84 A2 M 3,5X25