DIN 84 A4 M 3X35
Śruby z łbem walcowym, z rowkiem
Numer pozycji
008443 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377009937
Waga netto na 100
0,188 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
008443 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377009937
Waga netto na 100
0,188 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 5,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 84 A4 M 3X35