DIN 85 A2 M 5X60
Śruby z łbem nitowym płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
008525 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377011664
Waga netto na 100
0,896 kg
Numer pozycji
008525 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377011664
Waga netto na 100
0,896 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Flathead |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 85 A2 M 5X60