DIN 85 A4 M 4X12
Śruby z łbem nitowym płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
008544 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377012289
Waga netto na 100
0,170 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
008544 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377012289
Waga netto na 100
0,170 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Flathead |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,4 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 85 A4 M 4X12