DIN 85 A4 M 6X90
Śruby z łbem nitowym płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
008546 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377282057
Waga netto na 100
1,860 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
008546 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377282057
Waga netto na 100
1,860 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Flathead |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,6 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 85 A4 M 6X90