DIN 910 A4 G 1/4" wg DIN 228
Śruby zamyk. z pierścieniem i sześciokąt zewnętrz., gwint rurory
Numer pozycji
0910414
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377058157
Waga netto na 100
2,380 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
0910414
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377058157
Waga netto na 100
2,380 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Wymiar kątowy (e) | 14,2 mm |
| Typ gwintu | BSP gwint równoległy |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 21 mm |
| Średnica w calach (d) | 1/4" " |
| Średnica kołnierza (d2) | 18 mm |
| Wymiar c (c) | 3 mm |
| Wymiar m (m) | 6 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 910 A4 G 1/4" wg DIN 228