DIN 920 A2 M 5X12
Śruby z małym łbem nitowym płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
092025 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377077820
Waga netto na 100
0,205 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
092025 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377077820
Waga netto na 100
0,205 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Długość gwintu (b) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Średnica łba (dk) | 6,5 mm |
| kształt głowy | Flathead |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 920 A2 M 5X12