DIN 921 1.4305 M 3X10
Śruby z dużym łbem nitowym płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
092123 10
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377078001
Waga netto na 100
0,105 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
092123 10
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377078001
Waga netto na 100
0,105 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,8 mm |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| kształt głowy | Flathead |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 921 1.4305 M 3X10