DIN 923 1.4305 M 6X25
Śruby z łbem nitowym płaskim, rowek i podsadzenie
Numer pozycji
092326 25
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377078605
Waga netto na 100
1,380 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
092326 25
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377078605
Waga netto na 100
1,380 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Długość gwintu (b) | 9 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,1 mm |
| Średnica łba (dk) | 13 mm |
| kształt głowy | Flathead |
| Długość całkowita (max) (l) | 34 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 923 1.4305 M 6X25