DIN 931 A2-70 M 14X70
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
0931214 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377079930
Waga netto na 100
10,500 kg
Numer pozycji
0931214 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377079930
Waga netto na 100
10,500 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 14 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 24,49 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 22 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Długość gwintu (b) | 34 mm |
| Wysokość łba (k) | 8,8 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A2-70 M 14X70