DIN 931 A2-70 M 20X90
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
0931220 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377081070
Waga netto na 100
27,900 kg
Numer pozycji
0931220 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377081070
Waga netto na 100
27,900 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 20 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 33,53 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Długość gwintu (b) | 46 mm |
| Wysokość łba (k) | 12,5 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A2-70 M 20X90