DIN 931 A2-70 M 27X230
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
0931227 230
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377081766
Waga netto na 100
118,000 kg
Numer pozycji
0931227 230
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377081766
Waga netto na 100
118,000 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 27 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 45,2 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 41 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 230 mm |
| Długość gwintu (b) | 79 mm |
| Wysokość łba (k) | 17 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A2-70 M 27X230