DIN 931 A4-50 M 48X180
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
0931448 180
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377272911
Waga netto na 100
344,000 kg
Jednostki opakowania:
5
Numer pozycji
0931448 180
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377272911
Waga netto na 100
344,000 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 48 mm |
| Długość całkowita (l) | 180 mm |
| Długość gwintu (b) | 108 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 30 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 82,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 75 |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A4-50 M 48X180