DIN 931 A4-70 M 5X100
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
093145 100
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377085627
Waga netto na 100
1,656 kg
Numer pozycji
093145 100
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377085627
Waga netto na 100
1,656 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Długość gwintu (b) | 16 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 3,5 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 8,79 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A4-70 M 5X100