DIN 931 A4-80 M 14X110
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
093148014 110
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377273567
Waga netto na 100
15,100 kg
Jednostki opakowania:
25
Numer pozycji
093148014 110
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377273567
Waga netto na 100
15,100 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Długość gwintu (b) | 34 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 8,8 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 24,49 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 22 |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A4-80 M 14X110