DIN 931 A4-80 M 22X95
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
093148022 95
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377401229
Waga netto na 100
35,600 kg
Numer pozycji
093148022 95
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377401229
Waga netto na 100
35,600 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Długość gwintu (b) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 14 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 35,72 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 32 |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A4-80 M 22X95