DIN 931 A4-80 M 6X95
Śruby z łbem sześc. gwint na części dług.trzpienia
Numer pozycji
09314806 95
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377274281
Waga netto na 100
2,140 kg
Numer pozycji
09314806 95
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377274281
Waga netto na 100
2,140 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 11,05 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 18 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 931 A4-80 M 6X95