DIN 933 A2-70 M 22X80
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
0933222 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377090270
Waga netto na 100
29,500 kg
Numer pozycji
0933222 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377090270
Waga netto na 100
29,500 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 14 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 35,72 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 32 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, ElewacjeUdostępnij DIN 933 A2-70 M 22X80