DIN 933 A2-70 M 30X65
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
0933230 65
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377090935
Waga netto na 100
56,600 kg
Numer pozycji
0933230 65
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377090935
Waga netto na 100
56,600 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 30 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 18,7 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 50,85 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 46 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, ElewacjeUdostępnij DIN 933 A2-70 M 30X65