DIN 933 A2-80 M 12X120
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
093328012 120
Gatunek stali
A2-80
EAN/GTIN
4043377361882
Waga netto na 100
10,200 kg
Jednostki opakowania:
25
Numer pozycji
093328012 120
Gatunek stali
A2-80
EAN/GTIN
4043377361882
Waga netto na 100
10,200 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 7,5 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 21,1 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 19 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, ElewacjeUdostępnij DIN 933 A2-80 M 12X120