DIN 933 A4-70 M 10X16 SZ
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
09334010 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377092069
Waga netto na 100
1,920 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
09334010 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377092069
Waga netto na 100
1,920 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 6,4 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 18,9 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym z rowkiem |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 17 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt z rowkiem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 933 A4-70 M 10X16 SZ