DIN 933 A4-70 M 12X250
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
0933412 250
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377274489
Waga netto na 100
19,300 kg
Jednostki opakowania:
10
Numer pozycji
0933412 250
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377274489
Waga netto na 100
19,300 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 250 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 7,5 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 21,1 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 19 |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 933 A4-70 M 12X250