DIN 933 A4-70 M 36X110
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
0933436 110
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377095565
Waga netto na 100
120,000 kg
Numer pozycji
0933436 110
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377095565
Waga netto na 100
120,000 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 36 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 22,5 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 60,79 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 55 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 933 A4-70 M 36X110