DIN 933 A4-70 M 6X10 SZ
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
0933406 10
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377092670
Waga netto na 100
0,408 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
0933406 10
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377092670
Waga netto na 100
0,408 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 11 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym z rowkiem |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt z rowkiem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 933 A4-70 M 6X10 SZ