DIN 933 A4-80 M 8X120
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
09334808 120
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377276483
Waga netto na 100
4,420 kg
Numer pozycji
09334808 120
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377276483
Waga netto na 100
4,420 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 5,3 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 14,38 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 933 A4-80 M 8X120