DIN 933 A4 M 3X40 SZ
śruby z łbem sześciokątnym z gwintem na całej długości trzpienia
Numer pozycji
0933403 40
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377092298
Waga netto na 100
0,203 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
0933403 40
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377092298
Waga netto na 100
0,203 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość łba (k) | 2 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 6 mm |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym z rowkiem |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5,5 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt z rowkiem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij DIN 933 A4 M 3X40 SZ