DIN 935 A4 M 20
Nakrętki koronowe
Numer pozycji
0935420
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377100108
Waga netto na 100
7,520 kg
Jednostki opakowania:
25
Numer pozycji
0935420
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377100108
Waga netto na 100
7,520 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wysokość (m) | 22 mm |
| Wymiar w (w) | 16 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 32,95 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 935 A4 M 20