DIN 95 A2 8,0X60
Śruby do drewna z łbem soczewk. stozk. z rowkiem
Numer pozycji
009528 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377017598
Waga netto na 100
2,027 kg
Numer pozycji
009528 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377017598
Waga netto na 100
2,027 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Wychowany |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 36 mm |
| Średnica łba (dk) | 14,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 95 A2 8,0X60