DIN 96 A4 3,5X35
Śruby do drewna z łbem półkulistym, z rowkiem
Numer pozycji
0096435 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377020086
Waga netto na 100
0,219 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
0096435 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377020086
Waga netto na 100
0,219 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Panhead |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 21 mm |
| Średnica łba (dk) | 7 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,4 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 96 A4 3,5X35