DIN 96 A4 4,0X30
Śruby do drewna z łbem półkulistym, z rowkiem
Numer pozycji
009644 30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377020161
Waga netto na 100
0,260 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
009644 30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377020161
Waga netto na 100
0,260 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | Panhead |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 18 mm |
| Średnica łba (dk) | 8 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,8 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 96 A4 4,0X30