DIN 961 A2-70 M 8X1X25
Sruby, leb szescio. z drobnym gwintem
Numer pozycji
096128 1 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377341327
Waga netto na 100
1,420 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
096128 1 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377341327
Waga netto na 100
1,420 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Typ gwintu | drobnozwojny |
| Wymiar kątowy (e) | 14,38 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Wysokość łba (k) | 5,3 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- Cienka nićUdostępnij DIN 961 A2-70 M 8X1X25