DIN 963 A4 M 1,6X14
Śruby z łbem stożkowym płaskim z rowkiem
Numer pozycji
0963416 14
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377283184
Waga netto na 100
0,019 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
0963416 14
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377283184
Waga netto na 100
0,019 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 1,6 mm |
| Długość całkowita (l) | 14 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 3 mm |
| Wysokość łba (k) | 0,96 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 963 A4 M 1,6X14