DIN 963 A4 M 12X55
Śruby z łbem stożkowym płaskim z rowkiem
Numer pozycji
0963412 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377111272
Waga netto na 100
4,550 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
0963412 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377111272
Waga netto na 100
4,550 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 22 mm |
| Wysokość łba (k) | 6 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 963 A4 M 12X55