DIN 964 A2 M 6X22
Śruby z łbem soczewkowym stożkowym z rowkiem
Numer pozycji
096426 22
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377284167
Waga netto na 100
0,513 kg
Numer pozycji
096426 22
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377284167
Waga netto na 100
0,513 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 22 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 11 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 964 A2 M 6X22