DIN 964 A4 M 4X14
Śruby z łbem soczewkowym stożkowym z rowkiem
Numer pozycji
096444 14
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377114877
Waga netto na 100
0,152 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
096444 14
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377114877
Waga netto na 100
0,152 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 14 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,2 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 964 A4 M 4X14