DIN 965 A2 M 2,5X12 Z
Śruby z łbem stożkow. płaskim z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
09652025 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377116215
Waga netto na 100
0,045 kg
Numer pozycji
09652025 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377116215
Waga netto na 100
0,045 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 4,7 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,5 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Wymiar a (a) | 0,9 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ1 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 965 A2 M 2,5X12 Z