DIN 965 A4 M 1,6X2 Z
Śruby z łbem stożkow. płaskim z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
09654016 2
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377286017
Waga netto na 100
0,005 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
09654016 2
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377286017
Waga netto na 100
0,005 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 1,6 mm |
| Długość całkowita (l) | 2 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 3 mm |
| Wysokość łba (k) | 0,96 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Wymiar a (a) | 0,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ0 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 965 A4 M 1,6X2 Z