DIN 965 A4 M 5X90 Z
Śruby z łbem stożkow. płaskim z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
0965405 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377286406
Waga netto na 100
1,160 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
0965405 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377286406
Waga netto na 100
1,160 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 9,2 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Wymiar a (a) | 1,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 965 A4 M 5X90 Z