DIN 965 A4 M 6X80 H
Śruby z łbem stożkow. płaskim z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
096546 80
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377120335
Waga netto na 100
1,489 kg
Numer pozycji
096546 80
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377120335
Waga netto na 100
1,489 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 11 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wymiar a (a) | 2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 965 A4 M 6X80 H