DIN 965 A4 M 8X100 Z
Śruby z łbem stożkow. płaskim z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
0965408 100
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377344526
Waga netto na 100
3,380 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
0965408 100
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377344526
Waga netto na 100
3,380 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 14,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Wymiar a (a) | 2,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ4 |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 965 A4 M 8X100 Z