DIN 966 A2 M 6X35 Z
Śruby z łbem soczewk. stożko. z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
0966206 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377121103
Waga netto na 100
0,743 kg
Numer pozycji
0966206 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377121103
Waga netto na 100
0,743 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 11 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 966 A2 M 6X35 Z