DIN 966 A4 M 2X8 Z
Śruby z łbem soczewk. stożko. z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
0966402 8
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377122162
Waga netto na 100
0,021 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
0966402 8
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377122162
Waga netto na 100
0,021 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2 mm |
| Długość całkowita (l) | 8 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 3,8 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ1 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 966 A4 M 2X8 Z