DIN 966 A4 M 5X16 Z
Śruby z łbem soczewk. stożko. z rowkiem krzyżowym
Numer pozycji
0966405 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377122544
Waga netto na 100
0,272 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
0966405 16
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377122544
Waga netto na 100
0,272 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 9,2 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 966 A4 M 5X16 Z