DIN 97 A2 3,0X40
Śruby do drewna z łbem stozk. płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
009723 40
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377021267
Waga netto na 100
0,160 kg
Numer pozycji
009723 40
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377021267
Waga netto na 100
0,160 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 24 mm |
| Średnica łba (dk) | 5,6 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,65 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 97 A2 3,0X40