DIN 97 A4 6,0X45
Śruby do drewna z łbem stozk. płaskim, z rowkiem
Numer pozycji
009746 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377023278
Waga netto na 100
0,806 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
009746 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377023278
Waga netto na 100
0,806 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 27 mm |
| Średnica łba (dk) | 11 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do drewna.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij DIN 97 A4 6,0X45